Strona 1 z 6. Liczba wpisów: 51.Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia

Autor: Agata,Łukasz,Tamarka

Szkoła rodzenia?!A może szkoła emocji i uzuć-to lepsze określenie.
Kobieta,która dzięki spotkaniom wprowadzi Was w stan dobrych emocji.Przekona,że poród nie musi być bólem,a darem.
Dzięki niej będziecie potrafili zaprzyjaźnić się ze swoim dzidziusiem już w brzuszku.
Mądra,pomocna nie tylko na spotkaniach ale także po.Udzieli wszelkich informacji na nurtujące Nas pytania.
Dzięki Iwonie cały mój pobyt w szpitalu minął bardzo szybko, a to przez to ,że dzięki niej czułam, że jesteśmy bezpieczne.
Taki człowiek to SKARB dla miejsca,w którym pracuje.
Tylko dzięki jej zasłudze mamy tak wiele porodów w Naszym szpitalu.
Dziękujemy za wszystko ...byłaś z Nami sercem

03-12-2016, 12:48

Autor: Anna Pawlicka

Gorąco polecam każdej mamie karmiącej, ktorą spotka jakikolwiek problem z karmieniem piersią. Pani Iwona jest niezwykle milą i sympatyczną osobą. Zna sie na rzeczy a jej poziom wiedzy na temat laktacji jest bardzo wysoki. Do tego ta troska z ktora podchodzi do tematu. Gdyby wszystkie panie polozne byly takie i potrafily wesprzec kobiete karmiaca to zapewne wiecej z mam nie rezygnowalaby z karmienia piersią. Pani Iwonko jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

08-12-2015, 13:52

Autor: Paulina Lenka i Norbert

Gorąco polecamy uczestnictwo w zajęciach u Iwonki. Dzięki zajęciom praktycznym pierwsze tygodnie z naszą Lenką nie były tak stresujące i upłynęły całkiem spokojnie. Jednak najważniejsze co zmieniła w nas Iwonka to podejście do porodu, w którym nie ma strachu ani paniki, a ból rodzenia to nic innego jak ból tworzenia, a skurcz mimo że bolesny to nasz przyjaciel :). Trafiając na sale porodową każde z nas wiedziało co ma robić (czasami z wykonaniem było gorzej :)) i co nas czeka w kolejnych fazach porodu. Dzięki temu poród nie okazał się tak straszy jak możemy czasami usłyszeć od "dobrych" koleżanek.
A teraz czas na podziękowania :)
Iwonko z całego serca dziękujemy za wspaniałe zajęcia, powalający optymizm, którym nas zarażałaś na każdym spotkaniu, profesjonalną wiedzę oraz za to że byłaś z nami w tym najważniejszym dla nas dniu.
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy :*

18-10-2015, 16:31

Autor: Asia, Dawid i Kubuś

Jako lekarz i jako mama polecam zajęcia. Wspólnie z mężem mieliśmy okazję spokojnie przygotować się na nowego członka naszej rodziny, przeanalizować wspólnie wiele pozornie prostych sytuacji. Przede wszystkim bez strachu w oczach (zwłaszcza Tatowych ;) ) udało nam się zaopiekować synem już od pierwszych kąpieli, karmień i pieluszek do przebrania.

Dziękujemy.

26-03-2015, 21:58

Autor: Ania Marta i Sebastian

Cudowna położna !!! Dziękujemy za pomoc przy porodzie :-)

26-01-2015, 15:22

Autor: Eliza & Szymon " POD DOBRYMI SKRZYDŁAMI"

Gorąco polecamy zajęcia prowadzone przez Iwonkę! Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są na najwyższym poziomie. Iwona to położna, ale również matka, która chętnie dzieliła się z nami swoimi osobistymi doświadczeniami, trudnościami oraz sprawdzonymi sposobami:-) Stworzyła atmosferę ciepłą i rodzinną. Dziękujemy za zaangażowanie oraz zdrowe podejście do pprzyszłych rodziców! Jesteśmy w pełni gotowi ze spokojem przywitać na świecie naszego Ignasia! :-)

30-12-2014, 06:55

Autor: Malwina Michał i Karol

Czy macie wątpliwości…. Czy uczestniczyć w szkole rodzenia, czy jest to potrzebne ? Przecież o wszystkim możemy przeczytać w internecie… na forum 
My Wam odpowiemy  tak warto uczestniczyć w szkole rodzenia i jest to potrzebne wszystkim przyszłym rodzicom…. Nie dowiesz się wszystkiego z internetu i forum… Teraz po zajęciach z Iwonką jestem spokojna i świadoma co będzie się działo podczas porodu, połogu i opieki nad Karolem… Przyszły Tata już od 26 tygodnia ciąży rozmawia z synem i nie może się doczekać pierwszego spotkania… Iwonka jest ciepłą, życzliwą osobą. Praca jest jej pasją, dzięki temu podczas spotkań tworzy się miła, spokojna atmosfera  Serdecznie Polecamy !!!

20-08-2014, 21:49

Autor: Agnieszka, Kuba i Sergiusz

Wspólnie z mężem uczestniczyliśmy w zajęciach Szkoły Rodzenia Iwony Samsonowskiej. Dziś, gdy nasz synek ma już prawie 4 miesiące, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że był to dobrze spędzony czas. Wspaniała-luźna atmosfera, mnóstwo cennych, a przede wszystkim aktualnych informacji, a także momenty wzruszeń sprawiły, że pozbyliśmy się lęków i obaw związanych z przyjściem na świat pierwszego dziecka. Co więcej, to właśnie Iwonka towarzyszyła nam i pomagała w trakcie porodu i mimo, że nie było łatwo to wierzę, że to właśnie dzięki Niej mogę wspominać te chwile z uśmiechem. Dziękujemy:)

08-07-2014, 14:51

Autor: Jola, Marcin i Wiktoria:)

Polecamy Wszystkim spotkania z Iwonką, tak ciepłej i pozytywnej osoby dawno nie poznaliśmy. Czas na zajęciach zawsze płynął bardzo szybko, słuchanie Iwonki to sama przyjemność. Rzeczywiście z żalem było wychodzić z ostatnich zajęć. Ogromna ilość informacji o ciąży, porodzie, połogu i pielęgnacji maluszka. My jeszcze przed porodem, ale nastawieni dużo bardziej optymistycznie i ze spokojem i dużo mądrzejsi. Na prawdę polecamy!
Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy:)

13-05-2014, 12:26

Autor: MulTumraD
WWW: multumrad.blogspot.com

super księga, fantastyczna strona, miła atmosfera :-)

23-02-2014, 12:01

Strona 1 z 6. Liczba wpisów: 51.Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia

 Autor: * 
 E-mail: 
 WWW: 
 GG: 
 Limit znaków - 1000
 Wiadomość: * 
 Resetuj | Dodaj
* Pola obowiązkowe.

Księga Gości 3.0 by Tomasz Czwarno