Jestem położną od 1987r. Pracowałam w Szpitalu Miejskim w Jastrzębiu Zdroju, a od kilkunastu lat pracuję w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu.
Będąc u progu swojej drogi zawodowej uczestniczyłam w spotkaniu z ikoną polskiego położnictwa - Profesorem Włodzimierzem Fijałkowskim, które odegrało znamienną rolę w kształtowaniu mojej sylwetki zawodowej i odmieniło dotychczasowe spojrzenie na akt narodzin.
Propagowane przez Niego metody sprawdziłam na sobie podczas swoich porodów. Dlatego wiem, że poród nie musi być traumatycznym przeżyciem - może stanowić dla kobiety twórcze doświadczenie i stanowić o Jej spełnieniu się w roli kobiety i matki.
Uczestniczyłam w wielu spotkaniach, szkoleniach i konferencjach i całą tę wiedzę pragnę wykorzystać, by pomóc kobiecie w porodzie. Jestem pasjonatką wykonywanego zawodu, dlatego też w mojej pracy licencjackiej zgłębiałam temat dotyczący roli położnej w psychoprofilaktyce bólu porodowego oraz naturalnych działaniach wspomagających i ułatwiających poród.
Sympatyzuję z Fundacją "Rodzić po Ludzku" i Stowarzyszeniem "Dobrze Urodzeni". Profesjonalne pomaganie rodzącej jest szczególną umiejętnością położnej - dla mnie jest ono darem...